Soutěž Fujitsu

February 23rd 2010

Firma z Japonska, vyrábějící výpočetní techniku, jako jsou především počítače, televize, přehrávače, videokamery a fotoaparáty, uspořádá v české republice soutěž o ceny v celkové hodnotě půl milionu korun. Bude probíhat do 15.3 2010 prostřednictvím webové stránky soutez-fujitsu.cz. Úkolem soutěže je navržení reklamy jako video, návrh trička anebo dokonce billboardu. Zúčastnit se může každý od klasického uživatele, profesionála až po kritika. Hlavní je dodržet pozitivní nádech příspěvku na firmu Fujitsu, případně Fujitsu-Siemens.

Rozdělení samotné soutěže, Čtěte více

První skupina (A) jsou domácí uživatelé. Výherce v této kategorii dostane výrobek v ceně 45 000Kč, druhé místo v ceně 25 000Kč a třetí 15 000Kč. Od čtvrtého do desátého místa v hodnotě 3 500Kč. První tři výherci mají na výběr notebooky, osobní počítače, servery, monitory a zálohovací zařízení. Výherci od 4.-10. místa mají na výběr pouze mezi monitory a zálohovacím zařízením. Vše samozřejmě od firmy Fujitsu.

Skupina B jsou profesionálové, jako firmy nebo živnostníci, kteří se reklamní tvorbou živí. Zde budou odměny trochu vyšší. Pro první místo 65 000Kč, druhé 40 000Kč a třetí 25 000Kč. I zde dostanou ceny i 4. až 10. místa v hodnotě 5000Kč. Výběr bude stejný jako u skupiny domácích uživatelů.

Fujitsu se rozhodlo, že ve své soutěži ocení i kritiku třetí strany (C). Ti mají za úkol komentovat a kritizovat výtvory skupiny A, a B. Porota rozhodne nejpřínosnějšího kritika nebo komentátora. Zde je pouze jedna cena pro první umístění v hodnotě 15 000Kč.
Skupina D, jako Divoká karta je zcela náhodná skupina, kterou porota vytvoří podle disciplín, které si sama zvolí. Například to může být: technické zpracování, nejaktivnější soutěžící, nejsrandovnější nápad a podobné. Pro pět výherců v těchto porotou zvolených disciplínách čekají ceny v hodnotě 15 000Kč.

Další skupina výherců (E) je klasické hodnocení veřejnosti. Jednoduše lid zvolí svými hlasy nejlepší práce. Ceny jsou stejné jako ve skupině A.

A nakonec tu je dárek pro padesát náhodně vylosovaných soutěžících (F), kteří se neumístili ani v jedné skupině do 10. Místa.

Pravidla soutěže a podrobnější informace získáte na www.soutez-fujitsu.cz.