PC Help

May 20th 2011

Jak si poradit s počítačem.Dnešní počítače jsou stále dokonalejší a přívětivější k uživatelům. Softwarové firmy jako  Microsoft se stále snaží vylepšovat a zdokonalovat svůj systém. Tento pokrok však přináší i temné stránky užívaní počítače. Čím složitější a propracovanější systém, tím se naskytuje větší problém s řešením anomálií a chyb. Klasický neznalý uživatel pak v tomto případě nemá žádnou šanci daný problém vyřešit. Musí si tedy zavolat technika, který mu problém opraví, většinou za velmi vysokou částku. Mnoho uživatelů počítače však neví, že se odpovědi na problém můžou dostat i na internetu. Již několik let existuje v české komunitě na internetu jedno počítačové fórum.
Toto fórum se zabývá řešením problému s počítačem a vysvětlení uživatelům jak předejít opakovaným chybám. Na fóru se pohybují desítky dobrovolných uživatelů s týmem redaktorů a snaží se pomáhat ostatním s řešením jejich problémů. Moderátoři často stráví i několik hodin hledáním řešení, jen proto aby pomohli těm méně zkušeným. Celé fórum se neskládá pouze z témat řešící problémy s operačním systémem, naleznete zde řešení problémů s různými programy, nastavením nebo užívání internetu. Hlavní a také největší přednost tohoto fóra je jeho bezplatnost. Nikdo po vás nebude vyžadovat jakékoliv finanční prostředky, celé užívání fóra je zdarma.
Co se po vás bude chtít je pouze vystupování na úrovni a ochotu komunikovat s člověkem, co se vám snaží zdarma pomoct s vaším problémem na počítači. Toto PC-HELP fórum nerozlišuje banální otázky od složitějších. Nikdo se vám nebude smát když se zeptáte na základní věci ohledně počítače. Moto zní “Každý z nás se to také musel naučit”, proto vám rádi pomůžou s každým problémem z plných sil.