Online hry

October 22nd 2011

Stává se vám, že jste na počítači a čekáte chvilku na než začnete něco dělat? například vám začíná oblíbený pořad v televizi, čekáte na autobus, který vám jede za několik minut nebo se prostě nudíte a chcete zabít čas?

Nejlepším řešením je zabavit se hraním online her. Na internetu je mnoho možností kde najít mnoho zábavných her. Jedním z těchto serverů je hrajzdarma, kde naleznete více jak 1001 her zdarma k hraní. Tyto online hry jsou funkční na každém počítači, jedinou podmínkou je mít v prohlížeči nainstalovaný flash player od společnosti Adobe. K dispozici je zdarma ke stažení na oficiálních stránkách Adobe. Poté stačí přejít na stránku s hrou a začít hrát.

Na výběr je mnoho kategorií a typů her. Velmi oblíbenou hrou je karetní hra Governor of poker, jedná se o jednoduchou hru, kde vsázíte proti počítači ve hře poker. Poslední dobou se také velmi oblíbenou kategorií stávají Hry pro dívky. V této kategorii najdeme flash online hry pro veškeré děvčata hrající online hry, naleznout zde můžeme hry od vybírání módy, malování nehtů a obličejů až po vaření v kuchyni.

Nemáte li zájem o rychlou a jednoduchou flash hru, kterých je na internetu miliony, vyzkoušejte trochu složitější typ hry. Nejedná se o flash hru, kterou si zahrajete, zavřete prohlížeč a po následným otevření hrajete od znova bez uložené hry. V této hře se musíte zaregistrovat a poté zdarma vstoupíte do hry. Hra se jmenuje Zoomumba, hra je podobná PC hrám typu Tycoon, přesněji ZOO Tycoon. Ve hře si kupujete prostředí pro svou zoologickou zahradu a následně i zvířata.