Hry.CR – online hry na dlouhé chvíle

January 15th 2012

Čeká na vás dovolená nebo jste studentem a máte jarní prázdniny? Najednou přicházíte na to, že se budete nudit? Co třeba zkusit si zahrát nějaké online hry, které Vás zabaví klidně i na hodinu. Pokud už máte s těmito hry zkušenosti tak sami víte, že tyto hry jsou pro každého, kdo si rád zahraje nějakou zábavnou anebo naopak drastickou hru. Máte vztek na učitelku nebo na učitele? No tak Vám nezbývá nic jiného než zasednout k notebooku či počítači a zadat do vyhledávače hry.cr. Na tomto portálu máte totiž šanci zbavit se nudy anebo naopak někomu se pomstít. K tomu jsou totiž některé hry určeny.

Na tomto herním portálu jsou všechny hry, které tu najdete rozděleny do kategorií, tak abyste si sami lépe vybrali, jakou hru byste si chtěli zahrát. Ať už si chcete zahrát něco z akčních her, sportovních her nebo strategických her. Na tomto herním portálu máte možnost zahrát si jakoukoliv prkotinu, která Vás zrovna napadne. Pokud si chcete zahrát jen ty nejlepší hry, není problém. Hry jsou rozděleny i do kategorií jako je nejhranější, nejlepší a nové. To Vám zjednoduší vaše hledání.

Nemusíte se bát, nestanete se závislým ihned po zahrání jedné hry. Naopak tím, že si zahrajete nějakou hru máte možnost si oddechnout a aspoň chvilku nemyslet na to co se děje okolo Vás ať už je to dobré nebo špatné. Tyto hry online jsou tu právě pro ty, kteří se nechtějí nudit a potřebují nějak “zabít” čas.

Neváhejte a vyberte si jakoukoliv hru, která se Vám bude líbit. Zkuste třeba zábavné hry a zvedněte si tak zkaženou náladu z práce nebo ze školy.