Nové herní překvapení od Geniusu

November 18th 2012

Společnost Genius uvedla na trh dva nové produkty z řady GX Gaming. Jedná se myš Maurus a klávesnici Imperator. Jsou určené speciálně pro hráče a podle toho jsou také vyrobené.

Na myšce si společnost Genius dala velice záležet, tak aby se dala označit jako herní. Samozřejmostí je nastavitelnost citlivosti podle vašich potřeb. Nastavovat můžete v rozmezí 450 až 3500 dpi, což je dnes vcelku bežné. Připojuje se k PC pomocí USB konektoru, myš má přitom zajímavou odezvou 1 ms. Další vlastností myši Maurus je uživatelské rozhraní Scorpion. Na myši se totiž nachází programovatelná tlačítka, na které si můžete právě díky Scorpionu nastavit jejich vlastnosti, což je velice užitečné právě při hraní počítačových her. Celá myš je ergonomicky tvarovaná a disponuje protiskluzovou vrstvou.

Druhý přírustek  do rodiny GX Gaming je klávesnice Maurus. Její hlavní předností, je podobně jako u Maurus, možnost nastavení 6 programovatelných tlačítek, které se nachazí po stranách klávesnice. Celkově je klávesnice rozdělena do několika částí. V jedné z nich jsou například klávesy pro nastavení klávesnice, integrovaný čip proti zahlcení příkazy a hráči jistě ocení herní režim, kdy klávesnice deaktivuje Windows klávesu. Hlavní a ta největší část je samozřejmě stejnÁ jako obvyklá klávesnice QWERTY. Na pravé straně je numerický blok pro snadné psaní číslic. Pro pohodlné sledování a poslouchání mediálních souborů poslouží sedmero multimediálních tlačítek. K PC se připojuje pomocÍ USB konektoru.