Nadělte si pod stromeček parádní ceny spolu s Grunex.com

December 17th 2011

Pomalu a jistě se nám blíží vánoce a s vánocemi přichází i dárky a, tak si pro Vás Grunex připravil vánoční soutěž o fantastické ceny.

 

 

 

 

Už se to blíží ještě přesně sedm dní zbývá do Vánoc. S pomocí partnerů Grunexu mohl tento herní portál připravit zábavnou vánoční soutěž, ve které můžete vyhrát opravdu lákavé a parádní ceny třeba pod stromeček.Zúčastněte se gamingového komunitního průzkumu, odpovězte na 20 gamingových otázek a třeba se právě na Vás usměje štěstí! Náhodně vylosovaní výherci budou oznámeni 25. prosince, soutěž skončí 24. prosince pět minut před půlnocí.

A jaké ceny můžete získat?

 

Intel Core i5

Grafická karta MSI N550GTX-Ti

Grafická karta MSI N550GTX-Ti je osazena novým chlazením Cyclone. Jedná se o kvalitní grafickou kartu s jádrem NVIDIA GeForce GTX 550 Ti a pamětí typu GDDR5. Zkrátka ideální společník pro počítačové hry. K této kartě je zdarma dodáván program MSI Afterburner, který Vám grafickou kartu přetaktuje velmi snadno a rychle.Co se týká samotného chladiče, jedná se inovovanou verzi chladiče Cyclone, tedy Cyclone II, který je vybaven novým 9cm ventilátorem s lopatkami typu Propeller Blade. Jejich speciální zalomení zaručuje extrémně tichý chod i ve vysokém zatížení a zároveň zajišťují až o 20% lepší průtok vzduchu než tradiční chladiče a výsledkem je tak mnohem lépe chlazená a stabilnější karta.

Level je stabilně nejprodávanější tuzemský herní časopis, který si za patnáct let své existence vydobyl své pevné místo na trhu, přestože cenově patří mezi nejdražší tituly. Specializuje se na hry pro osobní počítače (PC), kterým se věnuje co nejpodrobněji a nejobsáhleji. Výjimkou ale nejsou ani propracované články o herním světě jako takovém, včetně přehledu těch nejlepších her pro konzolové platformy a herní přístroje do kapsy. Kromě informací o chystaných hrách a recenzích aktuálních titulů se Level věnuje i hernímu hardwaru a v tematických článcích i životnímu stylu spjatému s mladou hráčskou komunitou. Nedílnou součástí každého vydání jsou dvě exkluzivní DVD.

 

Soutěž odstartujete na stránkách Grunex.com