LED diodové osvětlení

March 21st 2010

Osvětlení tímto takzvaným studeným světlem přináší mnoho výhod do vašeho bytu a prostor potřebný k osvětlení. V porovnání s klasickými žárovkami mají vyšší pořizovací cenu, ale nižší spotřebu na které se investované peníze vrátí. Jedna s velkých výhod je životnost tohoto osvětlení, které vydrží několikrát déle než standardní žárovky.

Čtěte více

Klasická LED dioda má rozměry okolo poloviny centimetru, proto se pro osvětlení používají LED diodové pásky. Jsou to soustavy několika několika LED diod zapojený k jednomu zdroji. Takovéto pásky jsou vhodné pro osvětlení kuchyně, barů, schodů a takřka všude kde je zapotřebí čistého světla. Na trhu nalezneme nejen různé barevné provedení ale i speciální osvětlení. Například diody s UV nebo červeným světlem, vhodným pro pěstování rostlin. Nebo RGB diodové pásky s možností měnit barvy podle nastavení.

Internetový obchod svet-svetla.cz vám nabízí vše okolo tohoto typu osvětlení. Doporučené zboží jsou značkové LED žárovky připevňující se závitem do lamp, životnost těchto žárovek se udává až 13let. LED pásky si lze vybrat z pěti barev, jako specialita je vodotěsný pásek vhodný do koupelny a do vlhkých prostor. Pro jiné použití než pevné v bytě jsou v nabídce i různé svítilny na kola, na klíče atd. Pokud požíváte zářivky, také je lze nahradit trubicí s mnoha LED diodami. Trubice má klasické zapojení jako zářivka pro jednoduchou výměnu.

Dále můžete využít on-line poradnu pro výběr toho nejvhodnějšího osvětlení do vašich prostor.