Kancelář v mobilu

June 20th 2010

Vlastníte firmu a chcete ušetřit peníze za organizaci a spojení? Kancelář v mobilu je systém napomáhající organizaci, komunikaci a mnoho dalších věcí ve firmě. Zároveň také ušetří peníze, zrychlí služby a tím i efektivitu práce. Firemní agendy se stále zvětšují a nabývá na objemu dat v podobě e-mailů, kalendářů, kontaktů, úkolů nebo poznámek. Každý zaměstnanec může mít vše spojené s firemním počítačem a mobilem. Celkový systém má své další výhody a přednosti, například není nutné dokupovat stále nový hardware s novým operačním systémem, jedná se o zabezpečenou komunikaci, zajišťuje výborné podmínky pro pracovníky v terénu a on-line podpora non-stop.

Jak vlastně celkový systém funguje?

Celkové se skládá ze tří částí, jednou z nich jsou mobilní telefony zaměstnanců. V každém je nainstalován GSM Suite, který zajišťuje uživatelské prostředí synchronizace se serverem. Podporovány jsou platformy Symbian, Palm, iPhone, BlackBerry a Windows Mobile. Systém přenosu podporuje GSM-GPRS/EDGE/3G-HSDPA nebo CDMA-1XRTT/EvDO, 802.11x. Na druhém konci synchronizace je počítač s uloženými daty, ten je pomocí sítě připojen k Mail Serveru, přes který jsou pak data posílány do mobilních telefonů pomocí aplikace Office Suite. Systém také obsahuje rozsáhlý AntiSpam proti zatěžování sítě a obtěžování.

Pokud systém nebude fungovat, je nabídnuta penalizace. Garantovaná dostupnost je 99,5%, každé 1% pod hranici zajistí slevu 5% na služby do příštího měsíce. Sleva může dosáhnout maximálně 50%.