Intel MSI Školní Ajťák

November 24th 2011

Třetí ročník největší středoškolské IT soutěže je tu! Všichni studenti středních škol z České republiky si spolu mohou porovnat své znalosti z oblasti IT, internetu a sociálních sítí a ještě k tomu vyhrát parádní notebook MSI, procesor Intel nebo routery Cisco Linksys! Registrace zahájeny!

 

 

 

To znamená, že pokud jste studentem a máte chuť porovnat si své znalosti v oboru Informační technologie, tak neváhejte a zkuste se probojovat až do finále ve, kterém na Vás čekají velmi zajímavé a hodnotné ceny. Nyní se tato soutěž uskuteční již potřetí. Je největší českou znalostní soutěží, ve které budou studenti odpovídat na otázky z oboru IT, softwaru, hardwaru, sociálních sítí a moderních technologií. Otázky jsou rozděleny do dvou kategorií. Snažší otázky odpovídají obecným středoškolským znalostem, těžší otázky důkladně prověří IT znalosti studentů, aby do celkového finále postoupili skutečně ti nejlepší.

  •  Pro odpověď na každou otázku bude stanoven časový limit 80 sekund.
  • Na studenty čeká 30 otázek
  • Student vyplní test, který potrvá maximálně 40 minut

A jaké ceny čekají na vítěze?

1. místo Multimediální notebook MSI CR640 a router Cisco Linksys E2500

2. místo Procesor Intel Core i3 a router Cisco Linksys E1500

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. místo TV tuner MSI Digivox HD, limitovaná edice nové strategické hry Heroes VI a router Cisco Linksys E1200

Ke každému umístění také Router Cisco Linksys E-Series

Routery Cisco Linksys E-Series přináší domácnostem maximální výkon ve standardu 802.11n s rychlostí bezdrátového přenosu až 450 Mbps a s kombinovanou propustností až 750 Mbps. Samostatný popis veškerých cen Vám přineseme v následujících dnech v samostatném článku.

Vítěz soutěže a jeho třída vyhrají výlet na motokáry do KART arealu Černý Most v Praze! Třídy prvních třech studentů vyhrají volný vstup do počítačové herny BattleZone. Pro finalisty budou připraveny dárkové balíčky, ve kterých nebudou chybět energetické nápoje Big Shock! a další dárky od partnerů soutěže.

Ceny jsou velmi lákavé, tak neváhejte a zkuste vyhrát právě Vy.

Více na stránkách Grunex