FaceBook script

June 21st 2010

Facebook Select All Friends skript (script) vám označí všechny přátele v tabulce pro pozvání do skupin, stránek nebo akcí.

POSTUP:
1) Klikněte na “Navrhnout přátelům” ve skupině
2) Zobrazí se okno pro zvolení komu pozvánku poslat, překopírujte text v quote do řádky s adresou a stisknout “Enter”. Do té kde je například napsáno >” http://www.facebook.com/pages/Skola-neni-hospoda-aby-se-vni-vysedavalo-kazdy-den/167798797692 “<
3) U slabších počítačů může internetový prohlížeč na pár vteřin hlásit že neodpovídá, nedojde k žádné chybě, stačí vyčkat a následně pozvánky odeslat.

ZJEDNODUŠENÍ:
Pro zjednodušení, si můžete tento skript přidat do prohlížeče. Stačí přetáhnout odkaz pod tímto textem do panelu s ostatními odkazy v prohlížeči. Například u Opery, levým tlačítkem “chytit” a při tom stisknout klávesu “Shift” a přetáhnout do panelu rychlého spuštění vedle adresy. Použití je stejné jako u postupu, pouze až se vám zobrazí tabulka pro označení přátel, kliknete na tlačítko, které se vám přidalo přetáhnutím odkazu.
FaceBook Script

 

javascript:elms=document.getElementById(‘friends’).getElementsByTagName(‘li’);for(var fid in elms){if(typeof elms[fid] === ‘object’){fs.click(elms[fid]);}}