Zemřel idol dětí i dospělých, Paul Walker

December 2nd 2013

 

Paul Walker – idol dívek ale mužů prostě všech, co mají rádi sérii filmů Rychle a zběsile. Poslední jízda Paula Walkera v červeném Porsche byla tak trochu také rychlá a zběsilá. Podle informací řídil červený automobil přítel Paula Walkera, oba dva zahynuli na místě. Namířeno měli na charitativní akci organizace Reach Out Worldwide bohužel jejich automobil narazil do sloupu osvětlení a poté do stromu, automobil ihned začal hořet a když přijela policie a hasiči na místo, už bylo bohužel pozdě. Paulův poslední projekt, na kterém pracoval, byl právě sedmý díl velmi úspěšného filmu Rychle a zběsile, kde ztvárnil postavu Briana O’Connera. První film série z produkce Universal Studios šel do kin v roce 2001. Paul má patnáctiletou dceru Meadow. Když se dozvěděla, co se stalo jejímu tatínkovi poslala mu do nebe vzkaz a poté se zhroutila. Nejhorší ztráta v životě je, když ztratíte jednoho z rodičů a to se bohužel stalo i mladé dospívající Meadow.

Tati, jsi můj hrdina! Můj opravdový životní hrdina!“ Napsala Meadow na svém facebookovém profilu, stejně jako na svém účtu na Twitteru.

Když jsem byla malá, učil mě, jak mám chodit, jak se smát, učil mě, že se nemám nikdy vzdávat! Milovala jsem ho dřív, než jsem věděla, co vůbec láska znamená,“ svěřila se Meadow.

„Vždycky bude mít místo v mém srdci! Cítím slzy v mých očích, když tohle píšu,“ pokračovala dál. Nakonec ještě dodala. „Jsi pryč, ale nikdy nezapomenu! R.I.P. Tati!“

„If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling“ – Paul Walker