Nový Gangster Energy Drink aneb něco jako Monster

October 30th 2012

Ve velké Británii přišli zase s novým nápadem. Tento “energeťák” se dostal na trh velmi rychle a mnoho lidí překvapil. Vletěl do prodejen nejdříve ve Velké Británii, Holandsku a poté také v Česku a samozřejmě v dalších zemích.

A co se vzhledu týče ze začátku se Gangsterům moc nedařilo. Protože plechovky energetického nápoje Gangster vypadaly naoko stejně jako Monster plechovky. To se samozřejmě firmě Monster nelíbilo a tak si postěžovala. Gangster plechovky, tak změnily své barvy. U Gangster energy drinků se dočkáme hned pětice příchutí jako je mango, cola, exotic, regular a pineapple. V České republice se zatím setkáme pouze s Gangster Regular. Dříve měla plechovka Regularu zelenou barvu a vypadala naoko stejně jako obyčejný Monster. Gangster Regular poté barvu změnil a brzo budeme tento drink vyhledávat pod stříbrnou barvou. Velké písmeno G, však zůstává stejné.

Na přiloženém obrázku níže si můžete všimnout něčeho celkem působivého. Drinky, jsou na způsob Gangster stylu, a proto se na horním proužku plechovky neobjevují nejdůležitější složky, ale stačí jedno vystižené slovo a to WANTED.