Romantická procházka ve třech? I ty Jardo!

November 28th 2012

Český klenot v ledním hokeji, to je Jaromír Jágr. V současné době pobývá v České republice, protože start zámořské ligy neboli NHL, je ve výluce skoro tři měsíce. Jedná se totiž o podobě nové kolektivní smlouvy, a proto bude a bylo zrušeno 327 zápasů základní části do 30. listopadu. Pravděpodobně se nebude konat ani populární novoroční Winter Classic pod širým nebem, ale to už asi každý víme.

Nejlepší hokejová liga hlásí stop a hvězdy se rozutíkaly. Jaromír Jágr působí v Kladně spolu s útočníkem Tomášem Plekancem a tak dále. Hokejisté přeci nebudou sedět doma a ulívat se…

Jaromír Jágr si svou přestávku užívá naplno. Se svou přítelkyní se rozešli a tak si dnešní den užíval s věrnějšími a hodnějšími společnicemi a to s Bonnie a Enie. Podle různých komentářů na facebooku jsem si přečetla, že jeho společnice jsou fenky švýcarského ovčáka, ale bůh ví co je na tom pravdy.

Jaromír Jágr na svůj oficiální facebook profil vložil několik fotek právě z romantické procházky.

Jarda Jágr na facebooku!

“Ahoj,jak jsem slíbil včera, řeknu a ukážu vám, s kým tedy chodím a trávím volný čas!Vím,že to není správné, ale mám rovnou dvě “holky” a obě “blondýnky.”Jedna je mladší a hezčí (Bonnie) a druhá o něco starší, ale zato hodnější (Enie).Doufám,že obě dvě jsou mi věrné…Neřeší,jestli přijdu domů za dvě hodiny nebo za pět hodin a jsou rády, že vůbec přijdu…:) A vždy mi to dají krásně najevo a vvvvo… ttttom… tttto… je!!!:):)”