Warning: Use of undefined constant s - assumed 's' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59743/virtual/www/domains/utfg.info/wp-content/themes/UTFG2020/loop.php on line 2

Hostivařský areál v neděli odpoledne

June 4th 2013

Již třetí den se Česká republika musí potýkat s povodněmi. Řeky ne a ne ustát a tak povodně zužují celou Českou republiku. V Praze se Vltava uklidnila a hladina v metropoli by dál růst neměla. V Mělníku byl právě dnes vyhlášen extrémní stupeň ohrožení kvůli zvednutému Labi. Co je, však tou lepší zprávou déšť se přesouvá na Moravu a pršet by mělo podle meteorologů zejména v Jeseníkách a Beskydech. Naopak v povodňových oblastech v Čechách by srážky neměly být výrazné. Zničené či poznamenané je snad všechno v okolí řek. Zničený je i Areál v Hostivaři, kde je fotbalové hřiště a hřiště s umělou trávou, které patří pozemnímu hokeji. Oddíl HC Hostivař vlastní toto hřiště s umělou trávou v hodnotě 6,5 milionu korun a ještě v neděli to vypadalo, že se s ním mohou jít leda rozloučit.

V pondělí už se situace uklidnila a Botič, který je ihned vedle hřiště se vrátil do svého koryta a tak z hřiště většina vody zmizela. Nyní je stav hřiště nečekaně dobrý a tréninky zanedbané nebudou. Už dnes by si na hřišti mohl zatrénovat tým mužů. Ovšem budou potřebovat lopaty a holinky :-)