Warning: Use of undefined constant s - assumed 's' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59743/virtual/www/domains/utfg.info/wp-content/themes/UTFG2020/loop.php on line 2

Odebrání navigační lišty po přihlášení

Při vytváření šablon pro redakční systém Wordpress si každý chce přizpůsobit výstup stránky pro uživatele. To platí i pro mnohé vylepšení, například admin bar. Jedná se o tmavý pruh ukotvený na začátek stránky. Zobrazuje se jak v administraci, tak v základu na stránce. Jsou na něm k dispozici základní odkazy na editaci obsahu. Upravení aktuálního příspěvku, přidání nového, vstup do profilu apod. Mnohdy si vývojář však zakomponuje vlastní řešení. Níže je jednoduchý kód, který všem přihlášenýcm uživatelům tento administrační panel odebere.

May 31st 2015

Při vytváření šablon pro redakční systém WordPress si každý chce přizpůsobit výstup stránky pro uživatele. To platí i pro mnohé vylepšení, například admin bar. Jedná se o tmavý pruh ukotvený na začátek stránky. Zobrazuje se jak v administraci, tak v základu na stránce. Jsou na něm k dispozici základní odkazy na editaci obsahu. Upravení aktuálního příspěvku, přidání nového, vstup do profilu apod. Mnohdy si vývojář však zakomponuje vlastní řešení. Níže je jednoduchý kód, který všem přihlášenýcm uživatelům tento administrační panel odebere.

Tento kód stačí vložit do souboru functions.php ve složce vaší šablony

add_filter('show_admin_bar', '__return_false');

Stejného efektu lze docílit mnoha způsoby. Například pomocí CSS nebo Javascriptu. Ty však pouze skryjí prvek na straně klienta.