První zápas čtvrtfinále Ligy Mistrů je za námi, střetl se v něm Real Madrid a Tottenham. Zápas skončil lépe pro hráče “Bílého baletu”, kteří si otevřeli střelnici a nasázeli Tottenhamu 4 góly, zvítězili poměrem 4:0.

Hráči Realu Madrid šli do zápasu od začátku naplno, to se jim vyplatilo v 5. minutě, ve které po rohovém kopu dal gól Adebayor. V 15. minutě nastal zvrat v utkání, když po faulu Crouche na Marcela, obdržel hráč Tottenhamu červenou kartu. Jenže tlak domácích nebyl tak velký jak by se očekávalo, a v 19. minutě se jim to mohlo vymstít, když se po úniku Bale ocitl nikým nehlídaný před Casillasem, ovšem jeho střela nebyla nebezpečná a tak si s ní brankář Realu Madrid poradil.  Real Madrid si vytvořil i další šance, jenže nedokázal vstřelit gól a tak stav po prvním poločase byl 1:0.

V druhém poločase byli hráči Realu k nezastavení a na brankáře hostů lítala jedna střela za druhou. V 57. minutě se jim tlak vyplatil, když po centru Marcela vstřalil svůj druhý gól v zápase Adebayor, 2:0. 71. minuta přinesla dašlí gól do sítě Tottenhamu, a to po krásné střele Di Maríi. Stav utkání upravil ještě Cristiano Ronaldo, ktarý se prosadil v 86. minutě.

Konečný stav utkání 4:0.